Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

,

Ngjyra

Bezhe, Roze

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e tabanit: 6cm

Sugjerime

  • -51%
    Atlete 4,190L