Back

Rroba Banjo Trupore

Rroba Banjo Trupore

S’ka stok pĂ«r kĂ«tĂ« produkt dhe s’mund tĂ« blihet.

Masa

36, 38, 40, 42

Ngjyra

Jeshile kaki

Marka

Gjinia

80% Poliamide, 20% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Rroba Banjo Trupore 3,190L
 • -21%
  Rroba Banjo Trupore 2,390L
 • -43%
  Rroba Banjo Trupore 1,990L
 • -34%
  Rroba Banjo Trupore 1,990L
 • -43%
  Rroba Banjo Trupore 1,990L
 • -31%
  Rroba Banjo Trupore 4,890L
 • -51%
  Rroba Banjo Trupore 2,240L
 • -51%
  Rroba Banjo Trupore 1,740L