Back

Triko

Triko

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 5-6, 7-8

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

78% Akrilik, 20% Poliester, 2% Elastan

Sugjerime

 • -31%
  Paliçeta 1,740L
 • -31%
  Fustan 1,040L
 • -31%
  Fustan 1,390L
 • -31%
  Xhup 2,090L
 • -31%
  Set bebesh 1,390L
 • -31%
  Pulovër 1,390L
 • -31%
  Pulovër 1,390L
 • -31%
  Pulovër 1,040L