Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Gjinia

Ngjyra

Blu, Gri

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • -21%
    Kanatjere (Sporti) 3,190L
  • Bluza 3,990L