Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

Bezhe, Gri

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e tabanit: 4.5cm

Sugjerime

  • -21%
    Atlete 7,510L
  • -21%
    Atlete 5,590L