Back

Reçipeta (Rroba Banjo)

Reçipeta (Rroba Banjo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

91% Poliamide, 9% Elastan

Sugjerime

  • -34%
    Reçipeta (Rroba Banjo) 990L