Back

Xhup

Xhup

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Poliester

Sugjerime

  • Streçe 1,290L
  • Fund 1,990L