Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Gjinia

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

E zeze

100% Poliakrilik

Sugjerime

  • Tuta 2,990L
  • Pantallona 3,990L
  • Pantallona 3,990L
  • Pantallona 4,990L