Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, Roze

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 4cm

Sugjerime

  • -51%
    Atlete 4,190L