Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Ngjyra

Bezhe, Nude, Roze

Marka

Gjinia

Lëkurë

Sugjerime

  • -21%
    Sandale 1,990L
  • -26%
    Sandale 2,990L