Back

Këpucë

Këpucë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e tabanit: 3.5cm

Sugjerime

  • -21%
    Këpucë 10,950L
  • -21%
    Këpucë 7,510L