Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e tabanit: 3.5cm

Sugjerime

  • Atlete 2,990L