Back

Këpucë

Këpucë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

,

Ngjyra

Bezhe, Lejla

Marka

Lekure

Lartësia e takes: 7cm

Sugjerime

  • Këpucë 3,990L
  • -21%
    Këpucë 9,270L