Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

90% Poliester, 10% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 1,290L
  • Kanatjere 1,690L