Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e takes: 9cm

Sugjerime

  • -31%
    Sandale 2,790L