Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 3-4, 4-5, 9-12

Gjinia

Ngjyra

E kuqe

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Fustan 2,490L
  • Fustan 1,290L
  • Fustan 2,290L
  • Fustan 1,490L
  • Pantallona 1,690L
  • Kanatjere 490L
  • Bluza 990L
  • Pantallona Te Shkurtra 790L