Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

18-24, 24-36, 3-6, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

  • Tuta 1,490L
  • Bluza 1,290L