Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

Gri e hapur

Marka

65% Poliester, 35% Pambuk

Sugjerime

 • -22%
  Fustan 1,790L
 • -22%
  Fustan 2,590L
 • -31%
  Fustan 3,790L
 • -22%
  Fund 1,790L
 • -21%
  Bluza 1,590L
 • -21%
  Këmishë 1,590L
 • Bluza 1,490L
 • -21%
  Këmishë 1,590L