Back

Mbathje Femrash (Intimo)

Mbathje Femrash (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Roze

Marka

89% Poliamide, 11% Elastan

Sugjerime

  • -31%
    Mbathje Femrash (Intimo) 690L