Back

Çizme

Çizme

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Ngjyra

Kafe, Vizon

Marka

Gjinia

Lëkurë

Sugjerime

  • -70%
    Çizme 6,660L