Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 44

Ngjyra

E zeze, Jeshile kaki

Marka

Lëkurë

Sugjerime

 • -21%
  Atlete 1,990L
 • -21%
  Atlete 3,590L
 • -21%
  Atlete 3,190L
 • -21%
  Atlete 3,190L
 • -21%
  Atlete 3,190L