Back

Çanta

Çanta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Jeshile

Marka

Lekure ekologjike

Përmasat e çantës: 22cm x 17cm x 10cm

Sugjerime

  • Çanta 1,990L
  • Çanta 1,690L
  • Çanta 2,490L
  • Çanta 1,990L
  • Çanta 2,990L