Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

Bezhe, E zeze

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e tabanit: 3.5cm

Sugjerime

 • -51%
  Sandale 2,990L
 • -51%
  Sandale 3,490L
 • -71%
  Sandale 2,090L
 • -51%
  Sandale 1,490L
 • -31%
  Sandale 2,790L