Back

Xhup

Xhup

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

Jeshile e erret

Marka

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

 • -51%
  Kanatjere 890L
 • -47%
  Kanatjere 690L
 • -51%
  Fustan 990L
 • -51%
  Bluza 1,490L
 • -51%
  Jelek 990L
 • -51%
  Bluza 990L
 • -49%
  Fustan 1,690L
 • -51%
  Fund 990L