Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Bezhe, Blu

Marka

Gjinia

54% Viskoze, 46% Poliester

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 2,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,990L