Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40

Ngjyra

Blu

Marka

55% Lino, 45% Viskoze

Sugjerime

  • Fustan 2,290L