Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Portokalli, Roze

Marka

100% Poliester

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 3,290L