Back

Kanatjere (Intimo)

Kanatjere (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 8-9

Gjinia

Ngjyra

E verdhe

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

 • -51%
  Set Pizhamash 1,240L
 • -51%
  Fustan (Gjumi) 1,490L
 • -71%
  Pizhama (Bluzë) 740L
 • -51%
  Rrobdishan 2,490L
 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -71%
  Set Pizhamash 890L
 • -71%
  Pizhama (Tuta) 740L
 • -71%
  Fustan (Gjumi) 890L