Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Ngjyra

Blu, E bardhe, E kuqe, Gri

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Bluza 3,490L