Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

69% Pambuk, 29% Poliester

Sugjerime

  • Këmishë 4,290L
  • Xhinse 3,990L
  • Pantallona 3,990L
  • Pantallona 3,490L
  • Tuta të shkurtra (Sport) 1,790L
  • Pantallona 3,490L
  • Xhinse 2,990L
  • Tuta 2,990L