Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Ngjyra

E verdhe, E zeze

Marka

Gjinia

97% Viskoze, 3% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 1,290L
  • Kanatjere 1,690L