Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

Blu/ E bardhe, Floriri, Jeshile, Roze

Marka

Lëkurë ekologjike

Sugjerime

  • Atlete 4,990L