Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

64% Pambuk, 36% Poliester

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 2,490L
  • T-Shirt 2,490L