Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, Roze

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

 • Xhaketë 2,290L
 • -49%
  Xhaketë 1,790L
 • -46%
  Xhaketë 2,190L
 • -49%
  Xhaketë 1,790L
 • -51%
  Xhaketë 1,990L
 • -51%
  Xhaketë 2,490L
 • -51%
  Xhaketë 1,990L
 • -51%
  Xhaketë 1,490L