Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 4cm

Sugjerime

 • -21%
  Atlete 5,990L
 • -21%
  Atlete 6,390L
 • -21%
  Atlete 7,990L
 • -21%
  Atlete 5,990L