Back

Rroba Banjo Trupore

Rroba Banjo Trupore

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42

Ngjyra

Miks

Marka

Gjinia

80% Poliamide, 20% Elastan

Sugjerime

  • Fustan Plazhi 3,490L
  • Rroba Banjo Trupore 2,290L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,290L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,790L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 2,290L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,790L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,690L
  • Mbathje Femrash (Rroba Banjo) 1,290L