Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Ngjyra

E bardhe, Roze

Marka

Gjinia

Lekure

Sugjerime

  • Pupa 13,890L