Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 2.5cm

Sugjerime

 • Sandale 8,390L
 • -33%
  Sandale 1,690L
 • -34%
  Sandale 990L
 • -31%
  Sandale 3,790L
 • -31%
  Sandale 3,490L