Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Poliuretan

Sugjerime

  • Fustan 2,990L
  • Fustan 3,290L