Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 36-38, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

67% Poliester, 33% Viskoze

Sugjerime

  • Sandale 2,990L
  • Sandale 2,990L
  • Sandale 3,490L
  • Sandale 2,990L
  • Sandale 2,990L
  • Sandale 2,990L
  • Çanta 1,490L
  • Çanta 1,490L