Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

Gri e erret

Marka

74% Pambuk, 24% Poliester, 2% Elastan

Sugjerime

 • Xhinse 3,490L
 • Xhinse 3,990L
 • Xhinse 4,290L
 • -52%
  Xhinse 1,590L
 • -52%
  Xhinse 1,590L
 • -51%
  Xhinse 1,490L
 • -52%
  Xhinse 1,590L
 • -51%
  Xhinse 1,490L