Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

50% Pambuk, %45 Poliester, %5 Elastan

Sugjerime

  • Sandale 2,990L
  • Sandale 2,990L
  • Sandale 2,990L
  • Kapele 990L
  • Kapele 990L
  • Kapele 990L
  • Kapele 990L
  • Çorape 490L