Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia
Ngjyra

Blu

Marka

98% Pambuk, %2 Elastan

Sugjerime

  • -31%
    Pantallona (Plazhi) 1,390L