Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

4-5

Gjinia
Ngjyra

Gri

Marka

47% Pambuk, 47% Poliester, 6% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  T-Shirt 1,190L
 • -21%
  T-Shirt 790L
 • -24%
  T-Shirt 990L
 • -15%
  T-Shirt 590L
 • -13%
  T-Shirt 690L
 • -21%
  T-Shirt 790L
 • -21%
  T-Shirt 790L
 • -15%
  T-Shirt 590L