Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3-4, 4-5

Gjinia
Ngjyra

E zeze

Marka

95% Pambuk, %5 Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Aksesore (Plazhi) 1,990L
 • -21%
  Kapele 1,190L
 • -21%
  Kapele 1,190L
 • -21%
  Aksesore (Plazhi) 1,990L
 • -21%
  Aksesore (Plazhi) 1,990L
 • -21%
  Aksesore (Plazhi) 1,990L
 • -21%
  Aksesore (Plazhi) 1,990L
 • -21%
  Aksesore (Plazhi) 1,990L