Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

Gjinia

100% Poliakrilik

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 1,290L
  • Kanatjere 1,690L