Back

Pizhama (Kanatjere)

Pizhama (Kanatjere)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

Mente

Marka

Gjinia

95% Viskoze, 5% Elastan

Sugjerime

  • Çorape Femrash 490L
  • Çorape Femrash 590L
  • Çorape Femrash 590L
  • Çorape Femrash 590L
  • Çorape Femrash 490L
  • Çorape Femrash 590L
  • Pizhama (Tuta) 1,790L
  • Fustan (Gjumi) 2,290L