Back

Streçe

Streçe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

92% Poliester, 8% Elastan

Sugjerime

 • -31%
  Xhup 8,390L
 • -31%
  Xhup 8,390L
 • -31%
  Jelek 6,290L
 • -31%
  Xhup 11,190L