Back

Reçipeta (Intimo)

Reçipeta (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

75B, 75C, 75D, 80B, 80C, 80D, 85B, 85C, 90B, 90C, 90D

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

90% Poliamide, 10% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Reçipeta (Intimo) 2,630L