Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Ngjyra

Bezhe, Kamel

Marka

Gjinia

Lëkurë

Sugjerime

  • -33%
    Sandale 1,690L